Wczytuję dane...
Model: Raptor
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Inny
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Błotniki 24/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF

Błotniki Raptor, jak sama nazwa wskazuje, zostały zaprojektowane dla prawdziwych zwierząt drapieżnych. Twoje serce powoduje, iż krew szybciej pompuje się w nogi i jej mocne strony powodują, iż są to obowiązkowe dla każdego prawidłowo zaopatrzonego roweru.

Blacha ochronna raptor sdf została zaprojektowana z myślą o wszechstronnym zaimplementowaniu. Można go również zamontować na amortyzowanych widelcach (w takim przypadku jest on zamocowany na amortyzatorze), jak dodatkowo na rowerze tradycyjnym.

w dodatku można użyć lubianego systemu speedclick, który jest montowany na widelcu (można kupić adapter do rury 1,5 ") Moduł Sdf porusza się podczas jazdy rowerem. Płetwa znajduje się zawsze w bezpośrednim pobliżu opony i gwarantuje słuszną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.

Tylna blacha ochronna jest montowana na wsporniku siodełka. Podwójny system dopasowania umożliwia maksymalne dobranie do kształtu koła i typu ramy. Długość można regulować przez zdjęcie uchwytu i może być użytkowana do rowerów 24-calowych, długość wyjściowa może pomieścić około 28 cali.

Jego obfita powierzchnia i zarys trafną ochronę w każdych warunkach jazdy. Błotnik ma samoczyszczącą, polerowaną stronę wewnętrzną. Tylna część jest wyekwipowana w składnik odblaskowy, który polepsza widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}