Wczytuję dane...
Model: piekarnik czerwony
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
Producent: Inny
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Piekarnik uszkodzony (zdjęcie) brak rusztu

Klarstein mini piekarnik rożen 1500 w 30 l czerwony

Chcesz tylko ekspresowo podgrzać jedzenie, czy również może wyczarować pełny posiłek? Mini piekarnik Klarstein Omnichef 30 2G to postępowy, wielofunkcyjny pomocnik kuchenny, który będzie wiernie stał u twego boku podczas przygotowywania przeróżnych potraw począwszy od prędkiej mrożonej pizzy na ruszcie, przez pieczone warzywa na blasze, a skończywszy na apetycznie zrumienionym kurczaku na obrotowym grillu.

Wielofunkcyjne akcesoria zezwalają na szybką zmianę funkcji mini piekarnika z pieczenia na grillowanie, dzięki temu na minimalnej przestrzeni łatwo jest stworzyć nowe smaczne kreacje. Możliwość wyboru jednego z pięciu ustawień i regulator temperatury powodują, iż ten niewiele znaczący multitalent o mocy 1500 W jest nieskomplikowany w obsłudze.

Wyłącznik czasowy zadba o uzyskanie idealnego stopnia ugotowania i zrumienienia ziemniaków lub zapiekanych tostów, usprawniając w ten sposób codzienne przygotowywanie prędkich przekąsek i posiłków. Mini piekarnik Klarstein Omnichef 30 2G również jako bezawaryjny pomocnik na specjalne okazje.

Rozkoszuj się romantycznym początkiem pierwszej randki, podczas płynącego z kuchni zapachu smakowitych wypieków. Po wyłączeniu się mini piekarnika zgodnie z ustawieniem, możesz zapunktować jako idealny kucharz-kreator przyrządzonej przez siebie kolacji przy świecach.

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}