Wczytuję dane...
Model: 10032945
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Klarstein
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Oferta dotyczy samego odkurzacza bez końcówek i ładowarki produkt używany

Odkurzacz akumulatorowy TurboHybrid marki Klarstein uwalnia od kurzu i zanieczyszczeń nie tylko wykładziny podłogowe: Dzięki funkcji odkurzacza ręcznego urządzenie jest wyjątkowo uniwersalne, docierając wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Dzięki TurboHybrid można bez kabli i w wygodny sposób odkurzyć także te miejsca, w których nie ma gniazdka elektrycznego lub jest ono zbyt oddalone, na przykład altankę w ogrodzie. Wbudowany akumulator litowo-jonowy 25,2 V oraz 2 stopnie siły ssania pozwalają na bezproblemowe odkurzanie przez 50 minut bez użycia kabla. Dzięki ssawce podłogowej z napędem silnikowym odkurzacz posiada przy tym wyjątkową siłę ssania i skuteczność odkurzania. Podłoga jest dobrze widoczna nawet w ciemnych narożnikach: odkurzacz akumulatorowy posiada praktyczne i niezawodne oświetlenie LED.

TurboHybrid sprawdza się znakomicie nawet w trudno dostępnych miejscach: Zmiana z odkurzacza podłogowego na odkurzacz ręczny jest dziecinnie prosta i zajmuje kilka sekund – wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu. Pakiet wyposażenia zapewnia możliwość odkurzenia wszystkich miejsc: Znajdującą się w zestawie ssawkę do tapicerki i ssawkę szczelinową można nałożyć zarówno na urządzenie funkcjonujące zarówno jako odkurzacz podłogowy, jak i odkurzacz ręczny.

System filtracji Cyclonic jest bardzo efektywny i nie wymaga stosowania worka: Pojemnik zbiorczy można po użyciu zdemontować w prosty sposób z odkurzacza ręcznego i opróżnić. Przed kolejnym użyciem odkurzacz można teraz naładować w kompaktowej stacji ładowania. Stacji nie trzeba przy tym montować w stałym miejscu: Można ją swobodnie ustawić wszędzie i nie zajmuje ona wraz z odkurzaczem dużo miejsca.

Idealny do szybkiego i gruntownego czyszczenia bez plątaniny kabli: odkurzacz akumulatorowy TurboHybrid marki Klarstein.

  • Bezworkowy odkurzacz akumulatorowy
  • Akumulator  litowo-jonowy 25,2 V
  • 2200 mAh
  • Czas pracy: 50 minut
  • 2 stopni prędkości
  • Zasilanie: 100–240 V~ | 50/60 Hz

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}