Wczytuję dane...
Model: 10031526
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Klarstein
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Produkt powystawowy posiada odpryski ukazane na ostatnich zdjęciach jak również najprawdopodobniej przepalone żaróweczki gdyż nie świeci światełko . Kominek grzeje bardzo dobrze.

Romantyczny urok alpejskiego schroniska w staroświeckiej, śnieżnobiałej odsłonie za sprawą elektrycznego kominka Klarstein St. Moritz, który zapewni przyjemnie ciepło płomieni przez cały rok.

Nowoczesna technologia w nostalgicznej obudowie, przywołującej wspomnienia o minionych dniach - elektryczny kominek Klarstein St. Moritz dysponuje praktycznym termowentylatorem, którego już sam widok wystarcza, aby poddać się magicznej atmosferze. Jego metalowa, powlekana na biało obudowa w alpejskim, rustykalnym, stylu nadaje kominkowi luksusową oprawę. To sprawia, że wszystkie spojrzenia kierują się od razu w stronę imitacji płomieni, do złudzenia przypominających prawdziwe. Za sprawą systemu oddzielnych przełączników, tańczące płomienie urzekają pięknem niezależnie od termowentylatora. Dzięki temu można napawać się widokiem płomieni zarówno w chłodne zimowe dni jak i ciepłe letnie noce - nastrojowość w czystym wydaniu podczas wszystkich czterech pór roku. Zintegrowany termowentylator elektryczny o 2-stopniowym zakresie i mocy 1850 W zapewni przytulne ciepło w pomieszczeniach o maks. powierzchni 40 m² . Aby nic nie zakłócało romantycznego nastroju, przyciski i regulatory kominka elektrycznego Klarstein St. Moritz zostały dyskretnie ukryte pod klapą kominkową.

Wyłącz światło, włącz romantyczny nastrój we własnych czterech ścianach i poddaj się magii białego, kominka elektrycznego Klarstein St. Moritz.

Szczegóły produktu:

  • imponująca symulacja żywych płomieni
  • prosty montaż nóżek
  • płynna regulacja jasności płomieni
  • panel obsługi sprytnie ukryty za klapką na przedniej stronie
  • płynna regulacja mocy grzewczej
  • termowentylator o mocy 2 x 900 W
  • wydajny i cichy
  • zasilanie: 220-240V / 50/60Hz

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}