Wczytuję dane...
Model: Powerman
Kod producenta: 123455
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: lexibook
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Lexibook Powerman ROBOT RC zabawka w języku niemieckim

TOWAR POCHODZI Z WYPRZEDAŻY EUROPEJSKICH SIECI HANDLOWYCH POSIADA OTWARE OPAKOWANIE W CELU SPRAWDZENIA POPRAWNOŚCI DZIAŁANIA -> NIE POSIADA KRĄŻKÓW W ZESTAWIE

Lexibook Powerman ROBOT RC

Lexibook Powerman - Zabawka wyposażona w funkcje edukacyjne! Rusza się i tańczy! Mówi i gra muzykę! Interaktywny robot wyposażony w efekty świetlne oraz funkcję: poruszania się, tańczenia, odtwarzania muzyki, strzelania piankowymi dyskami, testowania Twojej wiedzy, opowiadania historii oraz żartów. Wysokość ok. 40 cm.

Sprzedawany przedmiot pochodzi z aukcji likwidacyjnej. Generalnie takie produkty są przecenione z kilku powodów: albo brakuje jakiegoś elementu (wina producenta), albo zostało uszkodzone opakowanie, albo produkt był prezentowany na wystawie (dlatego może nosić znamiona użytkowania) lub po prostu jest to końcówka serii. W wielu przypadkach cena oscyluje w granicach 50% a więc jest to doskonała okazja do atrakcyjnego zakupu.

Każdą rzecz przed wystawieniem sprawdzamy i rzetelnie opisujemy jej wady . Mimo usilnych starań może się zdarzyć, że coś przeoczymy. Prosimy wówczas o kontakt (mail lub telefon)  a gwarantujemy satysfakcjonujące rozwiązanie problemu.

ZABAWKA W JĘZYKU NIEMIECKIM

  • Stan: 

    Niepełny komplet

  • Wiek dziecka: 

    4 lata +

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}