Wczytuję dane...
Model: 44T102
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Inny
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Majicontrast jest kremem koloryzującym, stworzonym do balejaży i pasemek kontrastowych na włosach naturalnie ciemnych lub farbowanych na ciemne odcienie. Pozwala na intensywne rozjaśnienie do 4 tonów bez uprzedniego utleniania. W efekcie koloryzacji otrzymujemy intensywne czerwienie, dodające blasku i odważnego wyglądu. Formuła kremu została wzbogacona w kompleks Ionene G oraz Incell, które zapewniają pielęgnację całego włókna włosa. Ionene G wnika do wnętrza włosa, tworząc na jego powierzchni ochronną warstwę. Incell to rewolucyjny składnik, który wtapia się we włos i cementuje jego łuski. Dodatkowo w Majicontrast zastosowano barwniki Hi.Chroma ™, zapewniające trwałość koloru i wzmocnienie. Majicontrast nie pokrywa siwych włosów. Kolor jest intensywny, piękny i możesz mieć pewność, że już nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony tylko do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednio dobranym oksydantem. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Głęboki, jednolity i trwały kolor
- 100% pokrycia siwych włosów
- Pielęgnacja na etapie farbowania
- Łatwe rozczesywanie bezpośrednio po koloryzacji
- Możliwość łączenia z Majirel Mix lub Majirouge daje nieskończoną ilość nowych odcieni

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}