Wczytuję dane...
Model: DEV1140-5
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Inny
Produkt dostępny!
1 szt.
Credit Agricole
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Wkłady Twist & Click pasują do pojemników Sangenic TWIST oraz Sangenic TEC. Gwarantują skuteczne zatrzymanie zarazków i zapachów wewnątrz kosza na zużyte pieluszki!

  • Każda pieluszka jest pakowana pojedynczo
  • Antybakteryjna folia zabija 99% zarazków
  • 1 wkład wystarcza na około 3-4 tygodnie
  • Pasuje do SANGENIC TWIST
  • Pasuje do SANGENIC TEC

Wkłady do koszy Sangenic Twist & Click to jedyny system, który zawija KAŻDĄ pieluchę w wielowarstwową folię. Dzięki temu, że każda pieluszka jest pakowana pojedynczo - brzydkie zapachy i zarazki pozostają w folii, nie wydostają się na zewnątrz. Dodatkowo wkłady Sangenic Twist mają cytrusowy zapach.

Folia chroniona jest specjalnym materiałem Biomaster, który zatrzymuje 99% niebezpiecznych zarazków , takich jak e-coli i Staphylococcus Aureus. Folia jest wytrzymała i nie rozrywa się, dzięki czemu bardzo łatwo jest opóźnić kosz.

1 sztuka wkładu powinna wystarczyć na około 3-4 tygodnie ( zakładając zużywanie trzech pieluszek w rozmiarze 1 dziennie). Wkłady Sangenic Twist są przyjazne dla środowiska - optymalna ilość folii w którą pakowana jest pielucha zapobiega niepotrzebnemu zużywaniu np. większej ilości reklamówek, dodatkowo zużyty wkład nadaje się do recyklingu.

W opakowaniu znajduje się 1 sztuka wkładu SANGENIC TWIST, która pochodzi z oryginalnego opakowania producenta.

style> div.widget1 {position:fixed;right:-252px;width:253px;z-index:1000;transition:all 0.8s ease-out;} div.widget1:hover {right:0;} div.widget1 div.inside {width:100%;height:296px;padding:0% 6%;position:absolute;top:0;left:2px;background-image: url("https://www.platformafinansowa.pl/assets/other/widgetb.png");z-index:1000;} div.widget1 img.show {position:absolute;top:0;left:-26px;z-index:9999;} div.widget1.prat-widget1 {top:150px;height:auto;z-index:2004;}